میبینم که کم کم دارید آماده میشوید برای تحویل سال. کی سفره هفت سین رو چیده؟ حمام آخر سال رفتید؟ آرایشگاه چی؟ و
زمان خیلی زود میگذره، خیلی خیلی زود، قدری زود که چند نفسی دیگر باید سر سفره هفت سین 99 بشینیم.
من تو این پست قصد ندارم که سال 98 را تبریک بگم، نه.
چندروز پیش بین وبلاگ های مورد علاقه‌ام که می‌چرخیدم رسیدم به وبلاگ

حوا خانوم که تازه بروز شده بود، مطلب پست جدیدشون رو که خوندم انتهای پست یک سوال پرسیدن که در این پست میخوام مفصل به اون سوال جواب بدم.

+دوست دارید آخرِ98 کجای زندگی باشید؟

-همه آدم ها در زندگیشون فرصت هایی رو میسوزانند و زمان را از دست میدهند. منم یک سال زمان داشتم که آماده بشوم برای کنکور98، ولی فرصت را از دست دادم و حالا 3ماه بیشتر تا کنکور نمانده. خب خیلی ها گفتند که این 3ماه رو محکم بخوان بازم شاید نتیجه گرفتی. منم به حرفشون گوش میدم و تلاش میکنم که شروع کنم به خواندن. ولی اگر قدر فرصت هایی که از دست دادم را میدانستم، الان مینوشتم:(آخرِ98 دانشجوی ترم2 حقوقِ یکی از سه دانشگاه برتر تهران). حالا ک قدر فرصت ها را ندانستم و باید احتمالا یک سال از عمرم را پشت کنکور حدر بدهم.
علی ای حال، باید بجنگم برای آینده. انتهای98 در تلاش برای ورود به سه داشگاه برتر تهران در رشته حقوق هستم.

*پ.ن1: لطفا لحظه تحویل سال برام دعا کنید،انتظار معجزه ندارم ولی دعا کنید تا توان جنگ رو داشته باشم.
*پ.ن2: اگر دوست داشتید شما هم به این سوال جواب بدید"دوست دارید آخرِ98 کجای زندگی باشید؟" لینک جواب رو برام بفرستید.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها